WYBIERAMY LOGO BIAŁOBRZEGÓW

opiniaDo końca maja br. w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach można było składać prace w konkursie na logo gminy. Celem konkursu było wyłonienie projektu logo - znaku identyfikacji wizualnej, które zostanie wykorzystywane we wszelkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych gminy. Konkurs miał charakter otwarty, więc mogły wziąć w nim udział zarówno artyści, graficy, plastycy, specjaliści zajmujący się projektowaniem reklamowym, architekci, a także inni pasjonaci, studenci czy uczniowie.


Warunkiem uczestnictwa było przygotowanie pracy zgodnej z obowiązującym regulaminem oraz dostarczenie jej na adres organizatora do 29 maja 2015 r. Przypominamy, że logo gminy powinno budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter i specyfikę gminy Białobrzegi. Dobre logo to większa wiarygodność i rozpoznawalność budowanej marki naszej miejscowości. W konkursie wpłynęło ponad 50 prac z tereny całej Polski. Po wstępnej selekcji poddajemy wybrane prace P
aństwa opinii. Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach uruchomił w tym celu aplikację umożliwiającą mieszkańcom czynny udział w przekazaniu swojej opinii na temat złożonych projektów logo.
Zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu. Głosowanie trwa do 19.06.2015 włącznie.

 

PROJEKT NR 1 - 1.6%
PROJEKT NR 2 - 1.4%
PROJEKT NR 3 - 0.3%
PROJEKT NR 4 - 6.6%
PROJEKT NR 5 - 0.6%
PROJEKT NR 6 - 42.6%
PROJEKT NR 7 - 0.5%
PROJEKT NR 8 - 46.3%