Sondy

WYBIERAMY LOGO BIAŁOBRZEGÓW

opiniaDo końca maja br. w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach można było składać prace w konkursie na logo gminy. Celem konkursu było wyłonienie projektu logo - znaku identyfikacji wizualnej, które zostanie wykorzystywane we wszelkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych gminy. Konkurs miał charakter otwarty, więc mogły wziąć w nim udział zarówno artyści, graficy, plastycy, specjaliści zajmujący się projektowaniem reklamowym, architekci, a także inni pasjonaci, studenci czy uczniowie.

Koncepcja zagospodarowania parku ma wykonawcę

koncepcja-08042015resBurmistrz Adam Bolek rozstrzygnął postępowanie na wykonanie koncepcji zagospodarowania działki stanowiącej park miejski przy skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i 11-go listopada w Białobrzegach. Za najkorzystniejszą została wybrana oferta firmy RAFI USŁUGI TRANSPORTOWO-HANDLOWE Rafał Rudnik z miejscowości Wysokie Mazowieckie, która zaoferowała najciekawsze rozwiązanie funkcjonalno – użytkowe i estetyczne tego terenu za kwotę 9.594 zł brutto.

KONCEPCJA ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁEK STANOWIĄCYCH TERENY NADPILICZNE NR EWID. 4/5, 4/4, 4/3 NA TERENIE MISATA BIAŁOBRZEGI

opinia


Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zaprasza mieszkańców Białobrzegów do zapoznania z koncepcjami zagospodarowania działek stanowiących tereny nadpiliczne.
Pragniemy aby tereny te ponownie zaczęły stanowić miejsce odpoczynku oraz aktywności dla naszej społeczności w formie wstępnie przyjętego Białobrzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który podzielony zostanie na kilka stref aktywności.
Poniżej przedstawiamy Państwu 8 wyselekcjonowanych rozwiązań zgłoszonych przez projektantów, z prośbą o zapoznanie się z nimi, głosowanie nad propozycją, która najbardziej Państwu odpowiada.

Zwracam się do Państwa również z prośbą o komentowanie proponowanych rozwiązań a także zgłaszanie propozycji i uwag na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w pokoju nr 13 /parter/.
Zdanie mieszkańców weźmiemy pod uwagę przy opracowaniu ostatecznej koncepcji terenów nadpilicznych.

KONCEPCJA ZMIANY ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI STANOWIĄCEJ PARK MIEJSKI NA TERENIE MIASTA BIAŁOBRZEGI - SONDA

opinia

Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zaprasza mieszkańców Białobrzegów do zapoznania z koncepcjami na zmianę zagospodarowania działki stanowiącej park miejski przy zbiegu ulic Żeromskiego i 11 Listopada w Białobrzegach. Poniżej przedstawiamy Państwu 10 wyselekcjonowanych rozwiązań zgłoszonych przez projektantów, z prośbą o zapoznanie się z nimi, głosowanie nad propozycją, która najbardziej Państwu odpowiada.

Zwracam się do Państwa również z prośbą o komentowanie proponowanych rozwiązań a także zgłaszanie propozycji i uwag na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w pokoju nr 13 (parter).