Gmina Białobrzegi Liderem w Pozyskiwaniu Środków Unijnych

liderzy03

Już po raz siódmy redakcja "Echa Dnia” nagrodziła firmy i instytucje tytułem Lidera Regionu. W tegorocznej edycji konkursu najbardziej prestiżowy tytuł „Lidera w Pozyskiwaniu Środków Unijnych” przypadł Gminie Białobrzegi.

„Wyróżnienie to dedykuje moim mieszkańcom Gminy Białobrzegi, którzy 7 lat temu zaufali mnie oraz moim współpracownikom. W 2006 roku Białobrzegi były jedynym samorządem na Mazowszu, który nie złożył żadnego wniosku o środki unijne. My staramy się to nadrobić. Dziękuję wszystkim pracownikom urzędu i jednostek samorządowych za ich pracę na ten tytuł, Radzie Miasta i Gminy za mądre decyzje podejmowane w demokratycznych głosowaniach, na ręce Przewodniczącego Rady Zbigniewa Łubińskiego.


liderzy01

 

Dziękuję za bardzo dobrą współpracę Urzędowi Marszałkowskiemu i osobiście Panu Marszałkowi Leszkowi Ruszczykowi wielkiemu przyjacielowi Białobrzegów i całej ziemi radomskiej. Dziękuję Urzędowi Wojewódzkiemu i Panu Wojewodzie Jackowi Kozłowskiemu.”- tymi słowami podziękował Burmistrz Wiesław Banachowicz za wyróżnienie.

Praca w samorządzie to służba dla mieszkańców, a Burmistrz to nikt inny jak zatrudniony przez nich manager. Wysokie wyniki samorządu to odzwierciedlenie pasji, zamiłowania i umiejętności jakie poświęca się tej służbie. W Białobrzegach widać, że Burmistrz kocha swoją gminę i żyje życiem jej mieszkańców.

 

 

liderzy02